Georgia-Usa

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Georgia-Usa

Gürcistan'da Satılık Emlak

Kuzeybatıya, Kuzey Carolina'ya, güney Carolina'ya, güneydoğuya, Atlantik Okyanusu'na, güneyde Florida'ya ve Alabama ile batıya doğru, Tennessee ile birlikte kuzeybatıya kadar uzanır.
Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri'nin güneydoğusundaki, plajları, kıyıları, ekili toprakları ve dağları bir araya getiren renkli bir bölgeye sahip bir eyalettir. Başkent Atlanta ve aynı zamanda en kalabalık şehir. Dikkate değer diğer şehirler Savannah ve Augusta'dır. Savannah şehri 18.-19. Yüzyıl mimarisiyle ünlüdür. Augusta Masters golf turnuvasına ev sahipliği yapıyor.
Gürcistan, sunacak çok şeyi olan zengin ve güzel bir devlet. Georgia emlak piyasası, Atlanta gibi yaşamak için bazı harika yerler barındırıyor. Atlanta, bulunduğu tek yol olmasa da, yoğun profesyonellerin en iyilerinden biridir ve metropol bölgesinde yaşamak istemediğinizi seçmek için çok çeşitli banliyöler sunmaktadır.
Gürcistan aynı zamanda Atlantik Okyanusu ile de sınırlıdır, bu yüzden eyaletinizde çok sayıda plaj var. Ayrıca dağlar, sahil ovaları ve daha fazlası var. Bu çok sıcak bir eyalet, Florida'ya çok yakın bir yere taşınmak için birçok emekliler tarafından seçiliyor. Gürcistan'da satılık bir mülk arıyorsanız, Gürcistan'ın hem alıcı hem de satıcı için iyi olan tarafsız bir emlak piyasası sunacak çok şey olduğunu bilmelisiniz.
Gürcistan'daki evlerin ortalama değeri, bir önceki yıla göre yaklaşık% 7'lik bir artış. Bu eğilim en azından% 4 oranında artmaya devam ediyor ve artmaya devam ediyor.
Birçoğu Atlanta'nın banliyöleri olan Georgia emlak piyasasında yaşamak için birçok güzel yer var. Bu nedenle Gürcistan'da satılık mülkle ilgileniyorsanız aşağıdaki bilgileri okuyun.
Son yıllarda, Atlanta güçlü bir emlak piyasasının iyi belirtileri, istihdam büyüme ve nüfus artışı yaşadı.
Appalachian Dağları'nın eteklerinde yer alan Atlanta, güneydoğudaki en büyük üçüncü metropol bölgesi. On yıllardır, metropol alan imalat sektöründe geliştirilmiştir. Bugün, Atlanta'nın büyümesi biraz yavaşladı, ancak Gürcistan'da satılık emlak aramanız sırasında nereye bakmanız gerektiğini biliyorsanız hala iyi yatırım fırsatları var.
Atlanta, mükemmel bir müzik sahnesine ev sahipliği yapar ve burası zengin bir gece hayatı olan bir şehirdir. Atlanta, 2018'de sağlıklı bir satış pazarına doğru ilerliyor.
Roswell, New Mexico'daki Roswell ile karıştırılmaması için Gürcistan'da değerli bir tarafsız piyasadır. Roswell'in davası sahipleri, Atlanta'dan daha az mortgage kredisi ve ödeme sorununa sahip.
Savannah da tarafsız bir pazar sunuyor. Bu tip pazar, ne alıcının pazarında ne de bir satıcının pazarı anlamına gelir.
Eğer yakın gelecekte Savannah'a taşınmayı düşünüyorsanız ve Gürcistan'da satılık bir emlak arıyorsanız, bu makaleyi mutlaka okuyun! Ne de olsa ne aldığını bilmek istiyorsun, değil mi? Savannah bir turistik yer ve ürkütücü cazibesine aşık oldu. Ama Savannah gerçekten senin için iyi mi?
Diğer büyük şehirleri kurtardığınızı, Savannah'a taşınacağınızı ve Gürcistan'da satılık bir mülk satın aldığınızı göreceksiniz.
Savannah nehrin üzerinde, doğal bir manzaraya sahip, sanatsal bir atmosfere sahip, sahile yakın, yakınlarda birkaç askeri üs var, bir üniversite kasabası, golf oynamak için birçok yer var ve Disneyworld'e kısa bir mesafede.

İster Savannah'a taşınıyor olun ister sadece Georgia'da satılık mülkler için düşünün, şimdi yaşamak, çalışmak ve oynamak için harika bir yer olduğunu göreceksiniz.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

*** Mükemmel Yatırımcı Opp *** OLDUĞU GİBİ. Büyük kiralık mülk Tennant işgal etti. Alışverişe, okullara ve yemeğe yakın. Motive satıcı. 3 yatak odası ...
Cod. 9772

Satilik Çiftlik evi, Georgia-Usa, Fulton County, Atlanta, 12147 Edgewater Drive

1,870,101.83TRY
Satilik
Çiftlik evi

8662 m²
Bu ev satın almak için harika durumda.
Cod. 6183

Satilik Tarım arazisi, Georgia-Usa, Chatham County, Savannah, Savannah

3,348,968.96TRY
Satilik
Tarım arazisi

1 m²
141 Acres sadece 5 dakika I-75 devletlerarası sürücü arazi.
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB